Ludzie i totemy

Książka jest przypisana do serii/cyklu "Astrologia". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Stu­dio Astrop­sy­cho­lo­gii
83-7377-096-8
Chira

Rdzenni mieszkańcy obu Ameryk przez wieki żyli blisko Natury i krok po kroku poznawali jej prawa. Ich wierzenia, symbole, tradycja słowna, mity i obrzędy religijne to bezcenne źródło wiedzy o tajemnicach i mocy Ziemi. Dowiesz się również, w jaki sposób Indianie Ameryki Północnej postrzegali wzajemne zależności ciał niebieskich, czterech żywiołów Matki Natury, ludzi, roślin i zwierząt. W indiańskiej astrologii Ziemi, czyli totemologii szczególne miejsce zajmują strażnicy duchowi, totemy z królestwa minerałów, żywiołów, roślin i zwierząt. Duchy totemowe stawały się wzorcami postępowania w życiu osobistym. Broniły człowieka, udzielały cennych rad, dodawały odwagi w trudnych chwilach. Teraz przekonasz się, w jaki sposób można wykorzystać drzemiącą w totemach energię w dzisiejszym świecie.

źródło opisu: Studio Astropsychologii, 2004

źródło okładki: http://www.talizman.pl/images/foto/01001153.jpg