Bogowie Wojny. Tom 1 i 2

Gods of War
II wojna światowa
literatura faktu
radzi0_0

Powieść epicka o wojnie na Pacyfiku, o śmiertelnym zmaganiu się Japonii i Stanów Zjednoczonych w czasie II wojny światowej, w której losy dwu połączonych przez małżeństwo rodzin japońskiej i amerykańskiej splatają się w jeden gordyjski węzeł z losami świata. Wszechstronna znajomość ludzi i krajów, od USA po Filipiny, Nową Zelandię i Japonię, bogactwo stworzonych przez autora lub odtworzonych postaci historycznych (Roosevelt, Hirochito, MacArthur) dają szeroką panoramę wydarzeń decydujących nie tylko o losach Azji i Ameryki.

źródło opisu: http://ksiegarnia.bellona.pl/index.php?c=boo&bid=642

źródło okładki: http://ksiegarnia.bellona.pl/index.php?c=boo&bid=642