Zabytki architektury- Polska

Książka jest przypisana do serii/cyklu "Polska". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Arkady
978-83-213-4638-0
sztuka
misscherry

Edukacyjna seria przeznaczona jest dla każdego, kto pragnie pogłębić swoja wiedzę o polskiej historii, zabytkach sztuki i architektury. Może być też znakomita pomoc dla nauczycieli chcących w niebanalny sposób zachęcić dzieci do nauki, rozbudzić ich zainteresowania, uwrażliwić na piękno polskiego krajobrazu i ochronę przyrody. Poszczególne tomy prezentują świadectwa naszego dziedzictwa...

Poszczególne tomy prezentują świadectwa naszego dziedzictwa kulturowego i enklawy dzikiej przyrody. Krótkie opisy i barwne ilustracje podpowiadają, jakie miejsca warto odwiedzić podczas zajęć zielonej szkoły, dokąd pojechać na wycieczkę, gdzie spędzić pożytecznie i przyjemnie czas. Książki te będą znakomitym prezentem na każda okazję…

źródło opisu: okładka

misscherry | 2012-04-21