Klątwa Nekrarchy

Curse of the Necrarch
978-83-61656-12-8
fantasy, warhammer
BialyRumcajs

Wampir nekrarcha, Radu Potępiony, czai się w swym zamku, pochłonięty mrocznymi eksperymentami i zżerany żądzą władzy. Gdy odkrywa, że w niedaleko położonym imperialnym mieście ukryto dawno zagubiony artefakt, pragnienie posiadania przedmiotu staje się zbyt silne, aby mu się oprzeć. Wieść niesie, że relikt powstał w czasach Nagasha i ma magiczną moc, która pozwoli Radu stać się legendarnym...

Wieść niesie, że relikt powstał w czasach Nagasha i ma magiczną moc, która pozwoli Radu stać się legendarnym czarnoksiężnikiem i zapanować nad Imperium. Nekrarcha gromadzi armię i atakuje miasto. Wyrzyna mieszkańców i wchodzi w posiadanie artefaktu.
Reinhardt Metzger musi zebrać armię ludzi i ruszyć w pogoń za wampirem, zanim ten zdoła zagrozić Imperium, zatapiając je falą czystego zła. Walcząc z przeciwnościami losu i nieubłaganie uciekającym czasem, Reinhardt zaczyna sobie zdawać sprawę, że los Imperium leży w jego rękach.

źródło opisu: http://copcorp.pl/index.php?name=News&file=article&sid=410

źródło okładki: http://copcorp.pl/index.php?name=News&file=article&sid=410

Pawel | 2013-09-28

Ksiazka ze swiata Warhammer opisujaca walke z nieumarlymi. Ksiazke czyta sie dobrze i ciezko ja odlozyc na polke. Steven Savile jest rowniez autorem trylogii Von Carstein, ktora jest lepsza i bardziej epicka od Klatwy Nekrarchy. Jako fan nieumarlych i swiata Warhammer polecam - na pewno lektura tej ksiazki nie bedzie czasem straconym.

Grzegorz | 2012-07-09

Zacna książka, świat warhammera przedstawiony bardzo klimatycznie.