Podążaj za marzeniami

Wydawnictwo: Złote Myśli
poradniki
Chira

Same marzenia nie wystarczą do ich spełnienia. Jeżeli nie nadamy im formy, działania, konkretnie sprecyzowanego w czasie i przestrzeni celu... nic się nie wydarzy. Sprinter biegnący na 100 m wie dokładnie gdzie jest meta. Skoczek wzwyż wie dokładnie, na jakiej wysokości poprzeczkę musi przeskoczyć. Człowiek nie precyzujący swojego celu (swojej mety) nigdy go nie osiągnie – bo nie wie gdzie on jest naprawdę. Pojawił się na chwilę w marzeniach i tak samo szybko zniknął. Jeżeli więc chcesz się pozbyć całej tej losowości w Twoim życiu, potrzebujesz konkretnych zmian. Jeśli chcesz wiedzieć, dokąd zmierzasz – ten ebook jest właśnie dla Ciebie. Są ludzie, którym udaje się osiągać swoje cele, mniejsze i większe i skutecznie realizować swoje marzenia. Jednym z nich jest autor ebooka "Podążaj za marzeniami!".

źródło opisu: Wydawnictwo Złote Myśli, 2009

źródło okładki: http://get.zlotemysli.pl/products/image/000/006/223/152x200.jpg?201204

anevita | 2014-11-28
Przeczytana: 28 listopada 2014

Ciekawy e book ,choć może nie zaskakujący.Generalnie rzecz się sprowadza jak zwykle do kartki i długopisu,czyli najpierw określamy cel, a potem planujemy drogę do sukcesu ..Przy tym oczywiście myślimy pozytywnie:)
Jeśli potrzebujecie czegoś co Was zagrzeje do boju , to polecam ,zwłaszcza że e-book jest darmowy :)

ultimate | 2012-09-01
Przeczytana: 01 września 2012

Polecam! Bardzo dobry ebook dla ludzi, którzy chcą coś zmienić w swoim życiu. Daje motywującego kopniaka, pobudza do działania, a także podpowiada jak skutecznie formułować cele.