Efektywne zarządzanie czasem

Książka jest przypisana do serii/cyklu "Darmowe ebooki". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Złote Myśli
poradniki
Chira

Publikacja autorstwa Tomasza Szopińskiego traktująca o tym, w jaki sposób można efektywnie zarządzać sobą w czasie. Czas jest ograniczonym zasobem. Nie może być składowany ani kupiony. Może być jedynie dobrze spożytkowany. Niewykorzystany czas nigdy nie powróci. Robert Kiyosaki, autor książki „Przepowiednia Bogatego Ojca”, napisał takie mądre zdanie: „Czas jest jednym z najcenniejszych Twoich aktywów”. W dzisiejszych czasach mnóstwo osób skarży się na brak czasu, trudności w pogodzeniu swoich obowiązków. Publikacja ta ma na celu danie Ci wskazówek, jak efektywniej wykorzystać czas.

źródło opisu: Wydawnictwo Złote Myśli, 2008

źródło okładki: http://get.zlotemysli.pl/products/image/000/006/436/152x200.jpg?201204

Cezar Kolcz | 2017-01-15
Przeczytana: 15 stycznia 2017

Temat na książkę która mogłaby mieć z 300-400 stron popartych cytatami innych autorów, badaniami naukowymi i innymi publikacjami. Autor zrobił to na 22 stronach. Czy mu się udało ? Nie. W książce są zawarte metody na szybką naukę języków... Fajnie. W dziele jest o tym aby jak się uczysz czegoś skupiać się na "nowym słówku" a nie na całej liście bo to rozprasza. Super. Ale czy coś NOWEGO można wynieść z tej książki o czym nie przeczytałoby się na forach internetowych ? Nie. Jedyny plus tej książki/publikacji to to, że jest za darmo.

Mirela | 2017-05-07
Na półkach: 2016, Przeczytane