Oszukując Przeznaczenie - co rządzi Twoim losem

Tłumaczenie: praca zbiorowa
Wydawnictwo: Stu­dio Astrop­sy­cho­lo­gii
Die Schicksalsgesetze. Spielregeln fürs Leben - Resonanz, Polarität, Bewusstsein
978-83-7377-520-6
Przeznaczenie
Angelika

Ruediger Dahlke jeden z najbardziej znanych autorytetów w dziedzinie duchowości i holistycznego zdrowia wprowadza Cię w arkana praw rządzących Twoim przeznaczeniem. Są one równie przewidywalne i pewne jak prawa fizyki, a ich znajomość może okazać się bardzo przydatna. Prawa polaryzacji, rezonansu i świadomości to najważniejsze zasady kierujące życiem. To one określają rzeczywistość oraz...

Prawa polaryzacji, rezonansu i świadomości to najważniejsze zasady kierujące życiem. To one określają rzeczywistość oraz oddziałują na różne obszary Twojego istnienia. Ich znajomość może przesądzić o sukcesie bądź porażce w każdym podejmowanym działaniu. Praktyczne zastosowanie tych reguł pomoże Ci nie tylko uniknąć cierpienia, lecz także wykorzystać swój pełen duchowy potencjał. Autor udowadnia istnienie praw dzięki odkryciom współczesnej fizyki i naukowym badaniom nad ludzkim mózgiem, a zawarte w książce ilustracje i ćwiczenia ułatwiają przyswoić opisane zasady.

„Każdy jest kowalem swojego losu” więc nie ma co zdawać się na przypadek tylko należy brać życie w swoje ręce. To Ty rządzisz swoim przeznaczeniem!

źródło opisu: http://studioastro.pl/

źródło okładki: http://studioastro.pl/

-Maat-Ka-Ra- | 2016-06-14
Na półkach: Przeczytane, 2016
Przeczytana: 14 czerwca 2016

Zbiór nieobciążających esejów, mnóstwo refleksji, technik, opowieści. Polecam wszystkim, lubiącym duchowe historie. Bardzo dobrze się to czytało, przez to, ze niemal anegdotyczny styl, można odchodzić i wracać, dosłownie w każdym akapicie nowa prawda. Ale całość - nie jest napisana poważnie.

toska1982 | 2013-02-09
Przeczytana: 21 maja 2012

„Każdy żyje w swoim świecie, Ten, kto chce go zmienić, musi zmienić także samego siebie.”
Ale czy można zmienić swoje przeznaczenie, czy można je oszukać? Na to pytanie odpowiada nam dr Dahlke, psychoterapeuta, lekarz specjalizujący się w terapiach naturalnych.

Polaryzacja, rezonans i świadomość – jak mają się do naszego życia? Oprócz ostatniego, do tej pory nie zdawałam sobie nawet sprawy z istnienia takich czynników jak dwa pierwsze, a okazuje się, że mają one znaczy wpływ na to, co dzieje się w naszym życiu. Ale czy kiedy bliżej je poznamy, będziemy w stanie zmienić swoje przeznaczenie, czy pomogą nam one zrozumieć lepiej, to dlaczego czasem podejmujemy takie a nie inne decyzje?

Początkowo ciężko było mi się odnaleźć w słowach autora, który już od samego początku zasypuje nas fachowymi terminami, zwrotami. Jednak w miarę czytania nie tylko się odnalazłam, ale wręcz nie mogłam się oderwać od lektury. W poszczególnych rozdziałach zostają nam przedstawione wszystkie trzy prawa,...

scorpius | 2012-06-24
Przeczytana: 22 czerwca 2012

Czy zastanawiałeś się kiedyś, co rządzi twoim losem? Czy np. to, że spotkałeś na ulicy znajomego, o którym myślałeś wczoraj, a dawno go nie widziałeś, to przypadek? Czy uważasz że to, co 'ciągnie' Cię do Twojej drugiej połówki może mieć jakieś wytłumaczenie? Otóż ja wiem, że tak, i zamierzam Ci to trochę przybliżyć. Ale wiadomo, nie aż tak jak książka...

Oszukując przeznaczenie to książka, dzięki której dowiemy się, że ' ciągnie swój do swego ' to taka sama prawda, jak i ' przeciwieństwa się przyciągają' ? Wszystko to, co rządzi naszym losem, to tak naprawdę prawa rezonansu i polaryzacji.

Na wstępie przyznam, że książka do łatwych nie należy. Sprawiało mi czasem trudność czytanie jej, ponieważ bez znajomości fachowych terminów, tak naprawdę gubiłam się w tym wszystkim. Po pewnym czasie, zaczęłam jednak ją w pewien sposób rozumieć, co dało nawet dobre efekty. Również ze względu na to, że autor pisze o luźnych sprawach, wtłaczając pomiędzy nie ważne informacje, czytanie stawało się...

ALI | 2012-06-07
Przeczytana: 07 czerwca 2012

O Książce: Ruediger Dahlke jeden z najbardziej znanych autorytetów w dziedzinie duchowości i holistycznego zdrowia wprowadza Cię w arkana praw rządzących Twoim przeznaczeniem. Są one równie przewidywalne i pewne jak prawa fizyki, a ich znajomość może okazać się bardzo przydatna.

Larysa | 2012-05-17
Przeczytana: 15 maja 2012

Powiem szczerze, że kiedy pierwszy raz przeczytałam tytuł i opis okładki, skojarzył mi się z filmem niskich lotów "Oszukać przeznaczeniem" którego jestem fanką. Doktora Dahlke znam już z poprzedniej książki, gdzie pokazał jak przez prosty język i świetne odniesienia potrafi przekazać swoją wiedzę i naprowadzić człowieka na dobry tor rozumowania by żył według swoich zasad. Tym zachęcona szybko zabrałam się za lekturę, której zawdzięczam miło spędzony czas na zadumie i analizie sił wyższych jak i swoich możliwości.

Jak z opisu książki wynika głównym celem jej jest zapoznanie nas z trzema najważniejszymi czynnikami które wpływają na nasze życie: polaryzacja, rezonans i świadomość, to prawa które zawsze pojawiają się w naszym życiu a o których istnieniu nie wiemy, lub nie interesujemy się. Dzięki tej książce dostajemy możliwość zapoznania się z nimi i zrozumienia poszczególnych faz naszej egzystencji.

Autor już od samego początku mówi nam, że to my kierujemy swoim losem, że wszystkie...

Juliab3 | 2012-05-08
Przeczytana: 07 maja 2012

Kto z nas nie chciałby oszukać swojego przeznaczenia? Z historii o Edypie, a nawet z bajki o Śpiącej Królewnie wiemy, że jest to niewykonalne. Próbowali już tego nawet Starożytni, tworząc Wyrocznie i wykorzystując w tym celu kapłanów, jednak nic z tego. Jedyne, co możemy zrobić, to spróbować zrozumieć niektóre mechanizmy rządzące tym światem, i właśnie w tym może pomóc nam dzieło niemieckiego pisarza, Ruedgera Dahlika.

„Oszukując przeznaczenie. Co rządzi Twoim losem” jest zgrabnie wydaną książką, zaznajamiającą czytelnika z trzema najważniejszymi prawami, mającymi wpływ na nasze życie – prawem polaryzacji, rezonansu i świadomości. Jestem przekonana, że większość ludzi nie ma pojęcia, że to właśnie one decydują o naszym losie, jednak dzięki doktorowi Ruedigerowi Dahlke’owi każdy ma możliwość dokładnie je poznać i zrozumieć w poszczególnych strefach naszego życia.

Przyznam się, że nie przypominam sobie, żebym w całym moim krótkim życiu słyszała o tak dziwnych i tajemniczo...