The Red Hot Chili Peppers: Amerykański Ketchup

Wydawnictwo: InRock
83-86365-05-6
Red Hot Chili Peppers
radek87pl

Od skarpetek na siusiakach, po żarówki na głowach. Od narkotycznych tripów, po wyprawę na Borneo. Krótka, acz treściwa historia The Red Hot Chili Peppers - zespołu, który od początku swego istnienia wywoływał w nas tak wielkie emocje, jak spożycie piekielnie ostrej papryki w preferującym bananową dietę szympansie. Zespołu, który zdołał przekonać do siebie zarówno obwieszonych łańcuchami fanów...

Od skarpetek na siusiakach, po żarówki na głowach.
Od narkotycznych tripów, po wyprawę na Borneo. Krótka, acz treściwa historia The Red Hot Chili Peppers - zespołu, który od początku swego istnienia wywoływał w nas tak wielkie emocje, jak spożycie piekielnie ostrej papryki w preferującym bananową dietę szympansie. Zespołu, który zdołał przekonać do siebie zarówno obwieszonych łańcuchami fanów heavy metalu jak i niewinną gospodynię domową wzruszoną pięknem ballady Under The Bridge. W grę muszą wchodzić czary. Krew, cukier, sex i magia.

źródło opisu: Wydawnictwo In Rock, 1995

źródło okładki: Wydawnictwo In Rock, 1995

Tomasz Jamroz | 2014-06-16

Tę miniaturową książeczkę przeczytałem chyba trzy razy w czasach młodzieńczych - nie jest to dzieło wybitne, ale dla mnie wiąże się z wieloma wspomnieniami i z późnymi latami dziewięćdziesiątymi. Wtedy w czasach mojego młodzieńczego buntu była bardzo inspirująca.