Znalezione Dziecko

Wydawnictwo: Oficyna Wydawnicza Akapit
Findelkind von Paradiso
dziecko, porzucenie, miłość, uczucia
maneki_neko

Skinęła główką. Nie mogła mówić w tej chwili. Jej młode serduszko przepełniał ból rozstania. Werner Hohwart spostrzegł, że Mildred ma wilgotne oczy. Szybko powiedział jakieś żartobliwe słówko, aby rozproszyć jej smutny nastrój. Rzeczywiście roześmiała się. -Good bye! -Do widzenia! I serdeczne dzięki! -Do widzenia, ojcze! Bądź zdrów! -Ty także, mój chłopcze! I kochaj mnie zawsze! Do widzenia,...

-Good bye!
-Do widzenia! I serdeczne dzięki!
-Do widzenia, ojcze! Bądź zdrów!
-Ty także, mój chłopcze! I kochaj mnie zawsze! Do widzenia, panie Wernerze!
Ze wszystkich stron rozbrzmiewały okrzyki pożegnalne. Tylko Janek i Mildred w milczeniu patrzyli sobie w oczy. I tak nastapiło rozstanie.

źródło opisu: Wydawnictwo Akapit, 1991

źródło okładki: zdjęcie autorskie

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!