Kocham Cię, Lonny

Wydawnictwo: Akapit
83-85715-56-8
maneki_neko

Czy ubogi szofer może odrzucić zaloty córki swojego pracodawcy? Panna jest namiętna, ognista i wyemancypowana - sama wybiera sobie partnerów. Szofer jednak okazuje się zubożałym baronem, wkrótce odziedziczy spory majątek, który uwolni go od pokusy ożenku dla pieniędzy. Dowie się też, że ma powabną kuzynkę, która w oczekiwaniu na lepsze czasy musiała się do tej pory zadowolić posadą stenotypistki.
Zawiłe ścieżki uczuć... Kto wygra ten pojedynek o serce szofera-barona: posażna fabrykantówna czy była stenotypistka, przemieniona zrządzeniem losu w bogatą dziedziczkę?
Historia miłości dwóch kobiet do dumnego i szlachetnego Marka rozgrywa się - jak przystało na prawdziwy stary romans - wśród bujnej wiosennej przyrody lesistych wzgórz Turyngii.

źródło opisu: Wydawnictwo Akapit, 1993

źródło okładki: zdjęcie autorskie