Okładka książki Dzieje ludzkości

Dzieje ludzkości

Autor:
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Świat Wczoraj i Dziś". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
tłumaczenie
papier
Aletheia
7 (4 ocen i 0 opinii)

Opis książki

Historia ludzkości od czasów prehistorycznych do współczesności w popularnonaukowym opracowaniu dla dzieci.

źródło opisu: opis autorski

133. rocznica
  • Michael Robotham
    54. rocznica
    urodzin
    Serce ma swoje powody, których rozum nie ogarnia.
  • Ida Fink
    93. rocznica