Twoja wolność finansowa. Poprzez marketing przez sieć

Tłumaczenie: Anna Augustyn
Wydawnictwo: Agencja Wydawnicza Interster
Votre librie financiere prace au marketing par reseaux
marketing sieciowy, MLM, biznes
biznes, finanse
Chira

W książce tej autor przedstawia swoją drogę do sukcesu, w szerokim tego słowa znaczeniu. Sukcesem jest dla niego nie tylko osiągnięcie wolności finansowej, dotyczy on również innych sfer życia i prowadzi do ogólnego zadowolenia. Po przeczytaniu tej książki zrozumiemy, że sukces może osiągnąć każdy, kto potrafi zrozumieć głęboki sens pozytywnej postawy wobec życia. Świadczy o tym droga, jaką przebył autor, najpierw skromny, niewiele zarabiający urzędnik, który z czasem stał się człowiekiem bardzo bogatym. Ponieważ znam autora osobiście, mam prawo żywić głębokie przekonanie, że sukces, jaki osiągnął zawdzięcza swej osobowości, przepełnionej pozytywnym myśleniem, tryskającej entuzjazmem, chęcią pomocy innym i satysfakcją, jaką dają mu kontakty z ludźmi. MARKETING PRZEZ SIEĆ definiuje autor jako sztukę nawiązywania i rozwijania kontaktów między ludźmi. Inaczej mówiąc jest to po prostu SPOSÓB NA ŻYCIE.

źródło opisu: Agencja Wydawnicza Interster S.A, 1993

źródło okładki: zdjęcie autorskie

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!