Network marketing. Sposób na życie

Książka jest przypisana do serii/cyklu "Network Marketing". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Medium
83-85312-72-2
network marketing, MLM
biznes, finanse
Chira

Czy wiesz co to jest NETWORK MARKETING? Jeśli nie, to koniecznie przeczytaj tę książkę. Każdy z nas marzy o dobrobycie, o atrakcyjnych wyjazdach, o nowoczesnym samochodzie, o wspaniałym domu, czyli o lepszym stylu życia. To wszystko może zapewnić Ci właśnie Network Marketing... Jeśli tylko naprawdę zechcesz. W tajniki biznesu wprowadzi Cię człowiek, który na emigracji w Kanadzie, zaczynając od zera, osiągnął prawdziwy sukces - Janusz Szajna. Uwierz więc zapewnieniom autora, że network marketing jest dostępny dla każdego i każdemu stwarza jedyną w swoim rodzaju szansę na spełnienie wszelkich marzeń. To również Twoja szansa. Twój sposób na życie. Spróbuj!

źródło opisu: Wydawnictwo Medium, 1994

źródło okładki: zdjęcie autorskie

GallAnonim | 2013-09-15
Przeczytana: 15 września 2013

Jedna z najlepszych publikacji w zakresie MLMu, a miałem okazję przeczytać ich już kilkadziesiąt. Ukazuje jak stereotypowe myślenie ogranicza naszą zdolność zarabiania pieniędzy, jak zarobić w network marketingu, czego unikać, kogo słuchać i wiele, wiele innych. Autor obala wszystkie mity dotyczące branży i myślę, że argumentacja wystosowana przez niego mogłaby zamknąć usta wszelkim krytykom marketingu sieciowego.