Kamienie z Ica

83-85732-24-1
nauka, kamienie, tajemnica, badania
popularnonaukowa
Pawlo

Czy musimy stworzyć nową teorię powstania ludzkości ? Odkrycie nieznanej cywilizacji zamieszkującej Ziemię przed 65 milionami lat to rewolucja w nauce. Książka otwiera nowe horyzonty, prowokuje czytelnika do wysiłku umysłowego, zapraszając do udziału w fantastycznej przygodzie intelektualnej. Autentyczne kamienie z Ica są sensacją naszego stulecia. Głównym tematem książki jest jedna z...

Czy musimy stworzyć nową teorię powstania ludzkości ?
Książka otwiera nowe horyzonty, prowokuje czytelnika do wysiłku umysłowego, zapraszając do udziału w fantastycznej przygodzie intelektualnej. Autentyczne kamienie z Ica są sensacją naszego stulecia. Głównym tematem książki jest jedna z najbardziej sensacyjnych współczesnych kolekcji: kamienna biblioteka z Ica. Zawiera około 11 tysięcy pokrytych rytami kamieni, ilustrujących całkowicie nieznaną dotąd historię rozwoju ludzkości na Ziemi. Autorzy przedstawiają szczegółową relację z obszernych rozmów prowadzonych z odkrywcą tego sensacyjnego spadku zamierzchłej przeszłości, drem Javierem Caberą. Ukazując słuszność swoich teorii, opierają się na obszernych badaniach naukowych.
Nowa, nieznana cywilizacja: Czy współczesny człowiek jest jedynie epizodem w historii naszego globu ? Powtarzającym się elementem wielkiego, zamkniętego obiegu ? Nieprzerwanie trwającą formą życia ?
Teorie powstania i rozwoju człowieka będziemy musieli tworzyć od nowa.

źródło opisu: okładka

źródło okładki: własne

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!