Testy rekrutacyjne. Jak przy pomocy zadań, gier i ćwiczeń sprawdzić kompetencje kandydatów do pracy?

Wydawnictwo: C.H. Beck
978-83-255-0770-1
poradniki

Testy rekrutacyjne - 40 gotowych narzędzi do wykorzystania przez pracodawców! Prezentacje i scenki, testy językowe i zadania kalkulacyjne - dzięki tym testom w kilka minut sprawdzisz „na żywo", co naprawdę potrafią kandydaci. Arkusz oceny załączony do każdego testu pomoże ci sporządzić kompletne notatki, dotyczące zachowania i umiejętności wszystkich kandydatów, abyś mógł znaleźć dokładnie takiego pracownika, jakiego potrzebujesz.Dokładnie sprawdzisz kompetencje kandydatów do pracy * poradnik uwzględnia stanowiska szeregowe i kierownicze we wszystkich działach firmy: referenci, asystenci, doradcy, pracownicy zarządzający produktami i projektami, kierownictwo działu i wiele innych
* testy dotyczą ponad 30 kompetencji: umiejętności indywidualne, zachowanie społeczne, styl pracy, kompetencje do zajmowania stanowisk kierowniczych i biznesowy know-how
* niewielki nakład czasu: testy trwają od 5 do 20 minut, materiały na płycie CD są gotowe do wydruku
* dzięki wskazówkom podczas rozmowy kwalifikacyjnej zastosujesz umiejętną technikę zadawania pytań

Płyta CD ułatwi korzystanie z książki - wszystkie materiały są gotowe do wydruku i natychmiastowego wykorzystania.

Iwona93 | 2014-12-04