Echo przeszłości

Tłumaczenie: Iwona Zimnicka
Cykl: Roza znad fiordów (tom 15)
Wydawnictwo: Axel Springer Polska
Ekko fra fortiden
Black_Eyes

Po powrocie do Norwegii Roza razem z małą córeczką wprowadza się do domu Mattiasa. Pragną żyć razem, ale pastor odmawia im udzielenia ślubu - wszak wobec prawa Roza wciąż jest mężatką. Osada aż huczy od złych plotek. Sytuacja zmienia się dopiero wtedy, gdy rybacy nieoczekiwanie wyławiają z fiordu szczątki mężczyzny. Mieszkańcy osady uznają, że odnaleziono Pedera, pierwszego męża Rozy, który zaginął przed laty. Wszystko zdaje się na to wskazywać i tylko Roza wie, że to nie może być prawda.

źródło opisu: www.saginorweskie.pl

źródło okładki: www.saginorweskie.pl