Diabelski taniec

Tłumaczenie: Anna Marciniakówna
Cykl: Roza znad fiordów (tom 12)
Wydawnictwo: Axel Springer Polska
Djevledansen
Black_Eyes

W Blossom Hill trwa wesele Colleen, młodziutkiej wdowy po bracie Seamusa O'Connora, i Jareda Jordana juniora, syna najbogatszego posiadacza ziemskiego w okolicy. Wszyscy O'Connorowie świetnie się bawią, bo nie mogą wiedzieć, że ojciec pana młodego miał szczególne powody, by wyrazić zgodę na to małżeństwo. Tylko Roza odczuwa dziwny niepokój. Czy przerażające obrazy, które przesuwają siĘ przed jej oczyma, ostrzegają przed niebezpieczeństwem grożącym Seamusowi?

źródło opisu: www.saginorweskie.pl

źródło okładki: www.saginorweskie.pl