Dasein design

poezja
Miniatura
2011-01-01
2011-01-01

Okładka książki Twórczość nr 10 / 2018 Zdzisław Antolski, Łucja Dudzińska, Piotr Kępiński, Mariusz Koryciński, Piotr Mitzner, Ninette Nerval, Redakcja miesięcznika Twórczość, Jakub Sosnowski
Twórczość nr 1... Zdzisław Antolski,&...
Okładka książki BLIZA - Kwartalnik Artystyczny nr 1 (10) 2012 - Współczesne dzieciństwo Marta Cebera, Rafał Chojnacki, Marek Czuku, John F. Deane, Marek Gajdziński, Przemysław Gulda, Paweł Huelle, Justyn Hunia, Jerzy Illg, Arkadiusz Jadczak, Roksana Jędrzejewska-Wróbel, Andrzej Kasperek, Przemysław Kołodziej, Krzysztof Lipowski, Józef Majewski, Zbigniew Mentzel, Piotr Millati, Agnieszka Moroz, Ninette Nerval, Kamila Pawluś, Ewa Pobłocka, Redakcja kwartalnika Bliza, Monika Samsel-Chojnacka, Michał Sobol, Agnieszka Tomasik, Marta Tymińska, Adam Wiedemann, Marek Wittbrot, Jarosław Zalesiński
BLIZA - Kwarta... Marta Cebera, Rafał...
Okładka książki Anthologia #2 Zofia Bałdyga, Ewa Brzoza-Birk, Izabela Fietkiewicz-Paszek, Rafał Gawin, Kajetan Herdyński, Genowefa Jakubowska-Fijałkowska, Mariusz Cezary Kosmala, Karolina Kułakowska, Elżbieta Lipińska, Piotr Macierzyński, Piotr Mierzwa, Krystyna Myszkiewicz, Ninette Nerval, Mariusz Partyka, Maciej Robert, Iza Smolarek, Krzysztof Szeremeta, Mirka Szychowiak
Anthologia #2 Zofia Bałdyga, Ewa ...