Sztuka przyciągania ludzi

Książka jest przypisana do serii/cyklu "Relacje i związki". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Złote Myśli
978-83-7701-018-1
relacje z ludźmi, ludzie
poradniki
Chira

Istnieje duża szansa, że dzięki publikacji „Sztuka przyciągania ludzi” dowiesz się więcej na temat psychologii i pozytywnego oddziaływania na ludzi niż w ciągu całego swojego życia. Rozumiejąc pewne istotne mechanizmy i zachowania, zaczniesz przyciągać do siebie osoby, które umożliwią Ci rozwój. Dowiesz się, jak je traktować, aby Wasza znajomość i relacje przynosiły obustronne korzyści.

źródło opisu: Wydawnictwo Złote Myśli, 2010

źródło okładki: http://get.zlotemysli.pl/products/image/000/006/653/152x200.jpg?201204

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!