Tajemnice bioenergii

Książka jest przypisana do serii/cyklu "medycyna alternatywna". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: W.A.B.
83-87021-30-X
zdrowie, medycyna
Chira

Ta fascynująca książka została napisana z myślą o polskich czytelnikach, dla których terminy bioenergia i bioenergoterapia są niejasne i budzą obawy. Jej autorką jest żona znanego bioenergoterapeuty Mieczysława Wirkusa, praktykującego dziś w Stanach Zjednoczonych. W swej książce wyjaśnia zjawisko bioenergii. Przedstawia swoje poglądy na temat roli bioenergoterapii w procesie leczenia.

źródło opisu: Wydawnictwo W.A.B, 1997

źródło okładki: http://www.wab.com.pl/images/cache/cab1697ba76dd3b...»