Zgłosuj na książki roku 2017

Dżihad

Wydawnictwo: Jacek Staworowski
terroryzm, Lorens, Staworowski
dh1989

Terroryzm w zupełnie nowym świetle... W odwecie na atak wojsk amerykańskich na Afganistan, Al-Qaida organizuje skomplikowaną i niezwykle szeroko zakrojoną kontroperację. Trzystu wiernych i specjalnie w tym celu przygotowanych "wybrańców" zostaje wysłanych do Stanów Zjednoczonych, aby zadać Ameryce ostateczny cios. Major Rick Malvin, dowódca oddziały desantowego jako jedyny, cudem ocalały...

Terroryzm w zupełnie nowym świetle...

Major Rick Malvin, dowódca oddziały desantowego jako jedyny, cudem ocalały uczestnik ataku na Tora Bora, przypadkiem wchodzi w posiadanie strzępów informacji o planowanym uderzeniu. Szybko też odkrywa, że nie będzie to zwykła akcja terrorystyczna, lecz z iście wojskową precyzją zaplanowana operacja o ogólnokrajowym zasięgu, która - jeśli się powiedzie - na zawsze może zmienić układ sił na świecie.

źródło opisu: okładka

źródło okładki: zdjęcie własne