rozwiń zwiń

Temat dyskusji
Odpowiedzi
Ostatnia akywność
52 książki w 2023 roku :-D
63/52   Rey Blanco. Biały Król Rey Blanco. Biały Król 64/52  Siostry. O nadużyciach w żeńskich klasztorach Siostry. O nadużyciach w żeńskich klasztorach 65/52  www.1939.com.pl
14 tyg. temu
Czytamy w weekend
to ja na ten tydzień M.RADZIKOWSKA - BAJKAŁ. TAM I Z POWROTEM. A.FULDA - EMMANUEL MACRON. PREZYDENT DOSKONAŁY?, B.AKSAMIT - BATORY. GWIAZDY, SKANDALE I MIŁOŚĆ NA TRANSATLANTYKU.
4 lata temu
Stosiki, czyli co ostatnio kupiliśmy, dostaliśmy lub wypożyczyliśmy (Maj 2018)
No to na dobry koniec miesiąca:  Rzuć to i jedź, czyli Polki na krańcach świata  Atlas lądów niebyłych. Największe mity, zmyślenia i pomyłki kartografów  Życie w średniowiecznej wsi  Player One  Wojna światów
5 lata temu
Stosiki, czyli co ostatnio kupiliśmy, dostaliśmy lub wypożyczyliśmy (wrzesień 2016)
Nie mogę się już doczekać! Mam nadzieję, że szybko uwiną się z realizacją zamówienia i lada moment będę mieć "Słowika" w swoich rękach. Ebook z tego co widzę jest już dostępny: http://www.publio.pl/slowik-kristin-hannah,p148419.html
7 lata temu
Wymienię/sprzedam (listopad 2015)
Masz jeszcze "Oddychając z trudem?"
8 lata temu
wymienię/sprzedam (IV kwartał 2013)
Wymienię:  Ognista  Niemożliwe  Mrok kwiatów  Pocałunek Nocy  Inne anioły  Siedem promieni  Płonący stos. Księga 1: Kielich wiatru. Krąg popiołów  Królowa Południa
10 lata temu
Pokazuje 6 z 7