Trójka dzieciom. Dla dorosłych i dla dzieci baśnie wybrał Program Trzeci

Wydawnictwo: Znak emotikon
Darmowe dodatki Edytuj książkę
9788324020041
Róża_Bzowa

Najpiękniejsze baśnie Waszego dzieciństwa na 50-lecie Trójki! Z okazji 50-lecia Programu Trzeciego i Dnia Dziecka dziennikarze radiowej Trójki: Wojciech Mann, Baszka Marcinik, Artur Andrus, Marek Niedźwiecki, Marcin Łukawski, Kuba Strzyczkowski, Agnieszka Szydłowska, Małgorzata Maliborska, Piotr Stelmach, Michał Olszański, Piotr Baron i Magda Jethon zdradzają, dlaczego baśnie, które wybrali,...

Najpiękniejsze baśnie Waszego dzieciństwa na 50-lecie Trójki!

Z okazji 50-lecia Programu Trzeciego i Dnia Dziecka dziennikarze radiowej Trójki: Wojciech Mann, Baszka Marcinik, Artur Andrus, Marek Niedźwiecki, Marcin Łukawski, Kuba Strzyczkowski, Agnieszka Szydłowska, Małgorzata Maliborska, Piotr Stelmach, Michał Olszański, Piotr Baron i Magda Jethon zdradzają, dlaczego baśnie, które wybrali, zrobiły na nich takie wrażenie i dlaczego warto, by także i dziś dzieci je czytały.

Tak powstał niezwykły wybór najpiękniejszych baśni braci Grimm i Hansa Christiana Andersena.

Książka z pięknymi współczesnymi ilustracjami.

źródło opisu: Wydawnictwo Znak, 2012

źródło okładki: http://www.znak.com.pl/

BookLoaf | 2014-06-19
Na półkach: Przeczytane, 2014
Przeczytana: 19 czerwca 2014

Miło było wrócić do ulubionych opowieści. Brakowało mi tylko Calineczki.

hakuu | 2018-01-05
Na półkach: 2018, Przeczytane, Kindle