Piosennik Ciotki Klotki

Wydawnictwo: Literatura
978-83-61224-70-9
Melania

Piosennik to zbiór piosenek specjalnie dla Was wybranych z całego worka pomysłów. Są to najczęściej piosenki Fasolek, dziecięcego zespołu, który tańczy i śpiewa prawie ćwierć wieku. Większość od razu wpada w ucho. A tych, którzy są ciekawi, dlaczego napisałam akurat taką, a nie inną piosenkę, zachęcam do lektury "opowieści wokół treści". W Piosenniku znajdziecie także nuty do samodzielnego grania i płytę CD z piosenkami Fasolek.

źródło opisu: Wydawnictwo Literatura, 2009

źródło okładki: http://www.wyd-literatura.com.pl/katalog/?szukaj=piosennik

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!