Erotyczne sygnały czyli mowa ciała kobiety

Tłumaczenie: Ewa Pytlińska
Wydawnictwo: Świat Książki
Undercover sex signals
poradniki
Pawlo

Ciężko jest być facetem w dzisiejszych czasach. Jeżeli nie potrafi on rozpoznawać subtelnych sygnałów seksualnych wysyłanych przez kobiety, z pewnością zaprzepaścił niezliczoną ilość okazji, by zdobyć kobiece serce, umysł i ciało. LEIL LOWNDES, autorka bestsellerów i ekspert od komunikacji międzyludzkiej, w zabawny sposób prezentuje 26 ukrytych sygnałów seksualnych. Pokazuje, jak kobieta może...

LEIL LOWNDES, autorka bestsellerów i ekspert od komunikacji międzyludzkiej, w zabawny sposób prezentuje 26 ukrytych sygnałów seksualnych. Pokazuje, jak kobieta może je wysyłać, by nie uszły uwadze mężczyzny, i jak mężczyzna powinien je interpretować. Jeżeli od razu nie załapie, o co chodzi kobiecie, może być pewien, że zarzuci ona sieci na bystrzejszego faceta.
Erotyczne sygnały zawierają instruktażowe ilustracje, bezcenne rady i gotowe recepty. Gdy zastosuje się je umiejętnie, każda próba nawiązania bliższej znajomości kobiety i mężczyzny zostanie uwieńczona sukcesem.

źródło opisu: medbook.pl

źródło okładki: Zdjęcie autorskie

Łukasz Chrzanowski | 2015-07-24

Bezdyskusyjnie jedna z najlepszych pozycji na rynku polskim na temat uwodzenia kobiet. Polecam ja zarówno facetom jak i kobietom.

Anna | 2017-12-26
| 2017-12-21