Szukaj i znajdź. Przyroda

Tłumaczenie: Magdalena Kucaba
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Szukaj i znajdź". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Jedność
9 (1 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
978-83-7660-166-3
Nikodem

W każdym zakątku Ziemi znajdziecie istoty żywe. Przez duszne lasy równikowe po lodową Antarktykę, przez zakurzone piaszczyste pustynie po głębiny oceanów – nasza planeta tętni życiem. Dzięki tej książce poznamy ssaki, gady i płazy, napotkamy też ptaki, ryby, owady i rośliny. Każdy zafascynowany florą i fauną odnajdzie tu mnóstwo ciekawych informacji!

źródło opisu: http://jednosc.com.pl/product_info.php?products_id=1724

źródło okładki: http://jednosc.com.pl/product_info.php?products_id=1724

Zarówno ja jak i mój syn uwielbiamy zwierzęta. Wybierając tą książeczkę myślałam "przyszłościowo". Jednak jakże się myliłam :)
Już teraz została ona bardzo entuzjastycznie przyjęta przez mojego niespełna czterolatka :)

Jest to książeczka o zwierzętach. podzielona jest na 8 rozdziałów. W każdym przedstawione są gatunki zwierząt podzielone ze względu na miejsce swojego występowania. Las tropikalny, Pustynia, Sawanna, Rafa koralowa, Antarktyka, Las, Mieszkańcy lasu, Pod ziemią - taki podział widnieje w książeczce.

W każdym rozdziale znajdziemy wymienione zwierzęta oraz krótki opis miejsca ich zamieszkania. Poza tym przeczytamy różne ciekawostki o kilku wybranych z każdego rozdziału.

jest to seria "Szukaj i znajdź" i szczerze powiem, że spodziewałam się odrobinę czegoś innego. Myślałam, że znajdę wypisane zadanie co należy na danym obrazku znaleźć... Jednak tutaj chodzi o to, a by na każdej ilustracji znaleźć po jednej ukrytej monecie.
Jest to naprawdę świetne zadanie na...

Kropka27 | 2016-04-09