Zgłosuj na książki roku 2017

83-7164-259-8
Filozof, kosmologia
filozofia i etyka
Pawlo

Książka dotyka najbardziej aktualnych zagadnień naukoznawczych. W przeciwieństwie do większości prac tego typu skupia ona uwagę na trudnościach dzisiejszej kosmologii, widzianych oczyma filozofa. W jakim kierunku podąża ewolucja kosmosu? Czy człowiek jest jedyną inteligentną istotą we wszechświecie? Czy zjawisko życia jest przypadkiem? Na te i podobne pytania odpowiada autor rozprawy w stopniu, na jaki zezwala stan dzisiejszej wiedzy naukowej.

źródło opisu: http://www.slaskwn.com.pl/sklep/?s__karta.id__312

źródło okładki: http://www.slaskwn.com.pl/okladki/okladka312.jpg