Tworzywa sztuczne Poradnik

Wydawnictwo: Wydawnictwa Naukowo-Techniczne
7 (1 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
9788320433548
poradniki

W poradniku podano zwięzłą charakterystykę najbardziej znanych i najczęściej stosowanych tworzyw sztucznych oraz najważniejsze dane dotyczące ich przetwórstwa, obróbki i zastosowania. Tłumaczenie uzupełniono aktualnymi danymi dotyczącymi nazw handlow...

misha | 2013-08-28

Książka napisana przystępnym językiem,co niewątpliwie jest zasługą przekładu.
Jednak poradnik ten skierowany jest przede wszystkim do osób, które miały już styczność z tworzywami sztucznymi, ich właściwościami oraz metodami przetwórstwa. Dla laika zrozumienie wielu zagadnień i zależności związanych z polimerami może nastręczać trudności.
Ze względu na swoją objętość, stanowi doskonałe kompendium wiedzy o polimerach. Pomaga usystematyzować oraz uporządkować posiadaną wiedzę.
Ponadto polskie wydanie wzbogacono m.in. o aktualny wykaz norm oraz listę polskich przedstawicieli branży producentów i przetwórców polimerów.

| 2015-02-18