Księga zabaw i aktywności

Wydawnictwo: Jedność
Das große Ravensburger Buch der Kinder-Beschäftigung
978-83-7442-553-7
mantra

Dzieci uwielbiają się bawić i nie cierpią nudy! Każdą chwilę, w domu, szkole czy na podwórku, chcą czymś wypełnić, ciekawie spędzić wolny czas.Mądrzy rodzice i wychowawcy wiedzą, że zabawa to najlepsza forma zdobywania nowych umiejętności i stymulowania dziecięcego rozwoju. Potrzebują jednak pomocy i inspiracji, by nie zabrakło im wesołych pomysłów i zarazem oryginalnych metod przekazywania wiedzy. Z naszym leksykonem:

zorganizujesz niezapomniane przyjęcie dla dzieci
zaproponujesz niezwykłe zabawy - słowne, rytmiczne, plastyczne i ruchowe
sprawisz dzieciom radość, mądrze zagospodarujesz im czas i nauczysz je wielu nowych rzeczy

źródło opisu: http://ksiegarnia.jednosc.com.pl/product_info.php?products_id=1308

źródło okładki: http://ksiegarnia.jednosc.com.pl/product_info.php?products_id=1308

Iwona93 | 2014-12-04
xKinix | 2014-11-19