Mowa ciała dla żółtodziobów

Wydawnictwo: Rebis
The complete idiot's guide to body language
Agata

Naucz się rozumieć mowę ciała! "Książka ta pomoże ci rozszyfrować niewerbalne przekazy, które codziennie widzisz, słyszysz, czujesz, smakujesz i wąchasz, torując sobie drogę przez niewerbalny świat. Zgłębiaj go i dobrze się baw podczas tej przygody!" - dr David B. Givens, dyrektor Centrum Studiów Niewerbalnych - Sprawdzone metody interpretowania języka ciała w różnych...

Naucz się rozumieć mowę ciała!

- dr David B. Givens, dyrektor Centrum Studiów Niewerbalnych
- Sprawdzone metody interpretowania języka ciała w różnych okolicznościach
- Fachowe wskazówki i porady, jak zdobyć przewagę w miejscu pracy i kontaktach damsko-męskich
- Ponad 80 zdjęć ilustrujących komunikację niewerbalną
Naucz się rozumieć mowę ciała!

Rzecz jasna, nie jesteś żółtodziobem. Wiesz, że czyny przemawiają głośniej niż słowa. Jednak próbując odczytywać czyjąś mowę ciała, czasem po prostu nie rozumiesz przekazu...
Nie wzywaj tłumacza! Nasze gesty rzeczywiście mają znaczenie - a Mowa ciała dla żółtodziobów pomoże ci odszyfrować ten tajemniczy dialekt. W tym poradniku znajdziesz:
- wnikliwą analizę najważniejszych prawd i mitów na temat języka ciała
- spostrzeżenia dotychczas różnic i podobieństw mowy ciała kobiet i mężczyzn
- interpretację języka ciała dzieci i dorosłych
- zmian kulturowych, które mogą wpłynąć na mowę ciała

źródło opisu: www.rebis.com.pl

mkay2 | 2015-02-05
Przeczytana: 24 lipca 2013

W jasny i ciekawy sposób przedstawione są podstawowe informacje na temat mowy ciała. Po za informacjami zamieszczone są zdjęcia. Łatwo i w miarę szybko czyta się tą książkę.

| 2014-08-15

Masa przydatnych informacji i ciekawostek. Każdy znajdzie coś dla siebie. Chętnie się wraca do poszczególnych działów, aby przypomnieć i odświeżyć pewne informacje.