Jak cię widzą tak cię piszą

Wydawnictwo: Krajowa Agencja Wydawnicza
poradniki
Elika77

Co to jest savoir-vivre, ogłada towarzyska, dobre formy? Z czego wynikają, jak je osiągnąć? Na te i inne pytania odpowiada Autorka w swojej książce. "Jak cię widzą, tak cię piszą" - to zbiór porad, jak się zachować w życiu codziennym, jak przyjmować gości, jak nawiązać kontakty w nowym środowisku. Autorka, omawiając obyczaje współczesne, nawiązuje do tradycji i dawnych zwyczajów. Publikacja...

Publikacja ilustrowana dowcipnymi rysunkami Zbigniewa Lengrena.

źródło opisu: okładka

źródło okładki: zdjęcie autorskie

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!