poradniki

Ciereszko Barbara, Rak Jarosław MULTICO Rok wydania 2007 Stron: 280 Format: 22.0x29.0cm Oprawa: TwardaKsiążka Kwiaty w domu 150 gatunków od A do Z jest niezastąpionym źródłem informacji o roślinach uprawianych w mieszkaniu, albumem z efektownymi fotografiami i jednocześnie praktycznym przewodnikiem. Znajdziesz w niej portrety ponad 150 najpopularniejszych gatunków dostępnych w sprzedaży. Zobaczysz, jak każda roślina prezentuje się we wnętrzu, dowiesz się, skąd pochodzi, a także jak należy ją pielęgnować by przez cały rok zdobiła mieszkanie. Poradnik przygotowany został we współpracy z firmą Tomaszewski , jednym z największych producentów i dystrybutorów roślin doniczkowych w Polsce. Szczególnie cenionymi roślinami produkowanymi przez firmę Tomaszewski są cyklameny, azalie, hortensje, juki, draceny, figowce w wielu odmianach oraz sagowce i szeflery.

Cytrynka | 2012-01-22
fenix | 2013-01-04