W oczekiwaniu na ciążę

Wydawnictwo: Rebis
What to Expect Before You're Expecting
978-83-7510-424-0
Różyczka

Przeczytaj, zanim zajdziesz w ciążę -nowy tytuł w serii bestsellerowych poradników dla rodziców Wspaniały poradnik dla wszystkich, którzy pragną zostać rodzicami Przeczytaj, zanim zajdziesz w ciążę W oczekiwaniu na ciążę to niezwykła książka, po którą warto, a wręcz należy, sięgnąć przed rozpoczęciem starań o poczęcie. Dowiesz się z niej wszystkiego, o czym powinnaś wiedzieć, zanim...

Wspaniały poradnik dla wszystkich, którzy pragną zostać rodzicami

Przeczytaj, zanim zajdziesz w ciążę

W oczekiwaniu na ciążę to niezwykła książka, po którą warto, a wręcz należy, sięgnąć przed rozpoczęciem starań o poczęcie. Dowiesz się z niej wszystkiego, o czym powinnaś wiedzieć, zanim zajdziesz w ciążę. a nawet zanim zaczniesz ją planować. Znajdziesz tu wiele praktycznych wskazówek oraz przemyślanych strategii, które pomogą ci się przygotować na jeden z największych cudów natury: poczęcie nowego życia. Dowiesz się, jak ty i twój partner powinniście się odżywiać, które nawyki wykorzenić, a które pielęgnować, jak uprawiać seks i wreszcie kiedy zgłosić się do specjalisty zajmującego się leczeniem niepłodności. Ten wyjątkowy poradnik jest lekturą obowiązkową dla wszystkich par, które pragną urzeczywistnić swoje marzenia o rodzicielstwie.
W tej książce znajdziesz odpowiedzi na wiele nurtujących cię pytań:

· Jak wyznaczyć moment owulacji?

· Czy powinniśmy uprawiać seks codziennie?

· Czy nadwaga może utrudnić zajście w ciążę?

· Kiedy zgłosić się do poradni leczenia niepłodności?

· Czy wiek przyszłej matki i ojca wpływa na zdolność do poczęcia?

źródło opisu: http://www.rebis.com.pl/rebis/public/books/books.h...(?)

źródło okładki: http://www.rebis.com.pl/rebis/import/books/K4092/covermin.jpg

Różyczka | 2012-07-25
Na półkach: Przeczytane, Dzieci, Posiadam

Heidi Murkoff - autorka znanych już niektórym tytułów:"W oczekiwaniu na dziecko", "Pierwszy rok życia dziecka", "Drugi i Trzeci Rok życia dziecka" oraz "Dieta przyszłej matki" wydała kolejny z cyklu poradników tym razem "W oczekiwaniu na ciążę".

Pozycja dedykowana wszystkim tym którzy planują zostać rodzicami teraz bądź w niedalekiej przyszłości. Książka napisana jest bardzo przystępnym językiem, zawiera mnóstwo ciekawych informacji na temat odżywiania się i dbania o siebie jeszcze przed zajściem w ciążę [i to obu stron - nie tylko kobiety ale i mężczyzny],biologicznego aspektu w podejmowaniu wszelkich starań o maluszka; spory rozdział poświęcony jest także o leczeniu niepłodności a co najważniejsze książka jest adresowana zarówno jak i do przyszłych mam jak i tatusiów. Z tyłu zawarta jest część "opisowa" w której jest wydzielone miejsce na osobiste notatki zwiazane z planowaniem ciąży, osobisty wywiad medyczny starajacych sie o dziecko oraz miejsca na adresy lekarzy, terapeutow...

Yooki | 2013-01-21

Książkę kupiłam pod wpływem impulsu nie analizując zbytnio jej zawartości. Potem bardzo żałowałam ponieważ okazała się kompletnie niepotrzebna.

Spora część książki poświęcona jest niepłodności i wszystkiemu co się z nią wiąże. Jeśli ktoś szuka tej tematyki na pewno się nie zawiedzie.

Ja oczekiwałam innych wskazówek a te które znalazłam w książce można równie dobrze znaleźć w internecie, za darmo.

Sylwia | 2013-10-23

Mało pomocna. Trochę nieadekwatna do polskiej rzeczywistości.

AniaK | 2017-09-23
Przeczytana: 17 września 2017