Argumenty do dialogu polsko-białoruskiego

Wydawnictwo: Przedświt
A--

Rzecz o szansach pokojowej koegzystencji dwóch bliskich sobie narodów. *** Wydawnictwo Przedświt powstało w październiku 1982 roku i stało się szybko jednym z największych podziemnych wydawnictw. Zostało założone przez Wacława Holewińskiego i Jarosława Markiewicza (1942-2010). Ambicją wydawnictwa była edycja wszelkiej, nie tylko politycznej, literatury, która nie mogła ukazać się w obiegu...

Rzecz o szansach pokojowej koegzystencji dwóch bliskich sobie narodów.

***
Wydawnictwo Przedświt powstało w październiku 1982 roku i stało się szybko jednym z największych podziemnych wydawnictw. Zostało założone przez Wacława Holewińskiego i Jarosława Markiewicza (1942-2010). Ambicją wydawnictwa była edycja wszelkiej, nie tylko politycznej, literatury, która nie mogła ukazać się w obiegu oficjalnym.

źródło opisu: www.przedswit.org

źródło okładki: www.przedswit.org

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!