Przygody spadochroniarzy

Wydawnictwo: RSW Prasa-Książka-Ruch
lotnictwo, przygoda
Elika77

... Nagle wiatr ucichł. Tadeusz spojrzał na ziemię. Z przerażeniem stwierdził, że opada na młyn, od którego biegła linia wysokiego napięcia. Na myśl że spadochron może się zaplątać w przewodach elektrycznych zjeżyły mu się włosy na głowie. Wysokość nieduża! Czasu do stracenia niewiele! Na domiar złego poplątał linki i nie miał możliwości sterowania spadochronem. Z trwogq w sercu opadał wzdłuż...

Wysokość nieduża! Czasu do stracenia niewiele! Na domiar złego poplątał linki i nie miał możliwości sterowania spadochronem. Z trwogq w sercu opadał wzdłuż trzech grubych drutów, które prowadziły do transformatora.
- Zginę! - krzyknął...

źródło opisu: okładka