Niebezpieczne zwierzęta morskie

Wydawnictwo: Bel Studio
poradniki

Nurkuj bezpiecznie poznaj zagrożenia!Autor jest doświadczonym instruktorem płetwonurkowania CMAS M3. Nurkował w wodach niemal całego świata, a teraz dzieli się swoją wiedzą z innymi. Opisy zwierząt ilustrowane są kolorowymi rysunkami i zdjęciami. Ten poradnik jest dostępny w miękkiej i twardej oprawie, w poręcznym formacie wprost do kieszeni. Jest interesujący nie tylko dla wodniaków (płetwonurków, żeglarzy, wędkarzy, rybaków, surfingowców) ale także dla wszystkich turystów.