Krótko o filozofii Boga

Tłumaczenie: Beata Majczyna
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Krótko". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: WAM
The Puzzle of God
83-7318-325-6
Bóg, filozofia, religia, modlitwa
religia

Większość ludzi myśli, że wie co znaczy wierzyć w Boga, lecz kiedy zaczynamy głębiej się nad tym zastanawiać, to okazuje się, iż to nie jest takie proste. Krótko o filozofii Boga analizuje różne koncepcje Boga i jego początków, ukazując równocześnie ich wpływy na sposób postępowania ludzi i rozumienie rzeczywistości, w tym: życia wiecznego, modlitwy, cudów, wszechwiedzy i wszechmocy Bożej. Przystępny, często żartobliwy styl sprawia, że nawet osoby nie zajmujące się filozofią na co dzień mogą pogrążyć się w fascynującej lekturze i głębszej refleksji nad omawianymi zagadnieniami.

źródło opisu: Wydawnictwo WAM

źródło okładki: http://katalog.wydawnictwowam.pl/?Page=opis&Id=29435