Factum est. Dzienniki z lat 1978-2006

Wydawnictwo: Oficyna Wydawnicza STOPKA
978-83-85734-76-5
jasmina

Książka dokumentuje niezwykłe życie wybitnego artysty i nieprzeciętnego człowieka. W tworzonych przez prawie 30 lat zapiskach autor rejestruje swoje, grafika i malarza, fotografika, profesora ASP w Krakowie, dni codzienne. Dzieli się także refleksjami na temat lektur, wydarzeń kulturalnych i artystycznych. Jest bardzo wrażliwym obserwatorem. Z jego notatek wyłania się obraz nasycony szczegółem, ale jednocześnie niezwykle pogłębiony. Książka zawiera wiele ilustracji: fotografii, reprodukcji prac plastycznych, rękopisów. Autorem jej graficznego opracowania jest sam autor, znany przecież szeroko i ceniony jako artysta książki.

źródło opisu: Nota wydawcy

źródło okładki: Od wydawcy

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!