David Beckham. Barwy zdrady

Wydawnictwo: Mireki
83-89533-05-7
Boczar Czarny

Mateusz | 2017-11-27

Nic nie trzeba dodawać do tego opisu: Książka zdradza sekrety angielskiej gwiazdy piłki nożnej - prawdę o relacjach Beckhama z trenerem Manchesteru Alexem Fergusonem, mówi o tym, jak on i Victoria radzą sobie z życiem pod ciągłym ostrzałem mediów, pozwala poznać kulisy związku, który przerósł najśmielsze wyobrażenia redaktorów naczelnych pism bulwarowych oraz oczywiście, dowiedzieć się, jak doszedł do tego, co ma i dlaczego jest taki dobry.

posportowejstronie | 2015-11-05
Przeczytana: 13 listopada 2011

Narobiło się trochę zaległości jeśli chodzi o pisanie recenzji, ale nadzwyczajnej w świecie nie mam na to wiele czasu. Teraz udało mi się go trochę wygospodarować, więc przyjdzie czas na podzielenie się wrażeniami po przeczytaniu książki o piłkarzu, którego zna cały świat.

Davida Beckhama zna każdy, nawet Ci którzy stoją na bakier z piłką nożną, albo w ogóle nie interesują się sportem. Becks to idol milionów kibiców, to człowiek który prócz nieprzeciętnych umiejętności piłkarskich, doskonale zna się biznesie, stąd na przykład ukazanie się kilku książek o sobie. Mimo, tego, że jest wielbiony i obsesyjnie ubóstwiany na całym świecie, twardo stąpa po ziemi. "Nie mam żadnych problemów z kontrolowaniem sławy, która nie wpływa na jakość mojej gry na boisku, a to jest przecież najważniejsze. Jestem normalnym facetem, który na co dzień kupuje jedzenie w supermarkecie." Muszę się pochwalić, że ja spotkałem Beckhama w supermarkecie! Na półkach z maszynkami, pepsi i perfum.

„Barwy zdrady”...

pocahontas_88 | 2014-05-03
Przeczytana: 03 maja 2014

Książka dobrze i szybko się czyta, co do treści w niej zawartej, niestety ciężko mi coś powiedzieć szerzej bo nie interesuję się życiem piłkarza i jego żony na tyle by móc negować jakieś informacje zawarte w tej pozycji. Być może dla prawdziwych fanów Davida informacje mogą być nie wystarczające, dla mnie okazały się wystarczające:)nie na tyle by zanudzić ilością informacji, a raczej zachęcić do dalszego zgłębienia kariery:).

sculptor | 2013-05-28
Przeczytana: 2004 rok

Czytałem bardzo dawno, niebawem zabiore się za nią jeszcze raz żeby sobie przypomnieć i napisać o niej coś ciekawego.

| 2012-09-13

Fajna książka, ale jeśli ktoś się orientuje w sprawach Davida Beckhama, to po przeczytaniu będzie czuł niedosyt. Warto przeczytać, ale żeby po prostu odhaczyć tę pozycję.

Boczar Czarny | 2012-04-11
Przeczytana: 11 kwietnia 2012

Świetnie się czyta. Autorka chciała przybliżyć życie Davida wielkiej gwiazdy piłki ale także mody i pop kultury. Ta biografia nie jest tylko o nim samym o jego problemach rozterkach do drodze do szcześcia. Czytelnik znajduje w niej drogę , którą musiał David przejść od narodzin do czasów, kiedy stał się wielką ikoną popkultury.