Druga śmierć Barbary

A--

źródło okładki: skan własny

Ewa | 2015-01-07
Przeczytana: 06 stycznia 2015

Wiem, że nie można oceniać książki po okładce (chociaż ta jest całkiem niezła), ani dacie wydania, ale muszę przyznać, że ta książka mnie zaskoczyła. Jest to pełnokrwisty kryminał z elementami obyczajowymi - odrobinę trącącymi już myszką, ale może tym bardziej atrakcyjnymi dla współczesnego czytelnika. Główny bohater jakby zarysowany szybką kreską, z trudnym charakterem i typowymi dla detektywa przywarami. Wraz z nim podążamy ścieżkami jego myśli, trafiamy na szerokie arterie domysłów i ślepe zaułki dedukcji. I mimo, że wędrujemy z bohaterem przez wszystkie strony książki - finał jest zaskakujący.
Polecam - niewymuskana książka z charakterem!

Sasha | 2015-12-16
Przeczytana: 1995 rok