Twój wygląd odbiciem Twego wnętrza

Wydawnictwo: Stu­dio Astrop­sy­cho­lo­gii
poradniki

Analizując swój ubiór na daną okazję, wnętrze swej szafy, możemy wiele o sobie się dowiedzieć. Największą sztuką jest przecież zrozumieć samego siebie, spojrzeć na siebie obiektywnie, jak przyjaciel, ale nie pochlebca i również nie jak wróg. W analizie naszego ubioru trzeba rozróżnić: w co człowiek ubiera się niejako bezwiednie, po jakie elementy stroju sięga odruchowo, a jakie są narzucone przez okoliczności. Strojem pokazujemy swoje wnętrze lub dodajemy sobie nim cech, których nam brakuje, a czasem ubiór nasz demaskuje nawet to, co usilnie chcemy zamaskować. Poprzez sposób ubierania się wyrażamy siebie i można wiele się dowiedzieć o człowieku, znając wymowę koloru i analizując poszczególne elementy jego stroju. Zachęcam zatem Państwa do kroczenia drogą przez świat kolorów i formy. Autor.

annaojp | 2013-11-22
silverraven | 2012-03-24