Recepta na szczęście

978-83-61297-31-4
filozofia, szczęście, byt
filozofia i etyka
buytheflowers

Pragnienie szczęścia stanowi dźwignię całej ludzkiej działalności. Kiedy zastanowimy się nad pobudkami naszych zachowań, dojdziemy do wniosku, że świadomie lub nieświadomie, staramy się osiągnąć coś, co pospolicie nazywa się szczęściem. Już Arystoteles pisał: Szczęśliwość to sens i cel życia, To spełnienie ludzkiego bytu. W tej niewielkiej książce staraliśmy się zebrać wszystkie idee szczęścia. Mamy nadzieję, że pomoże ona Tobie Czytelniku znaleźć swoją ku niemu drogę.

źródło opisu: Wydawnictwo MG 2010, http://www.wydawnictwomg.pl/recepta-na-szczescie/

źródło okładki: Wydawnictwo MG 2010, http://www.wydawnictwomg.pl/recepta-na-szczescie/

Gwiazdopatrznia | 2016-07-01
Na półkach: Przeczytane, Posiadam :)

A dla Ciebie czym jest szczęście? :)

Chś | 2013-01-29
Juka Kyoku | 2012-07-04