Montignac dla kobiet: jak schudnąć i utrzymać wagę z pomocą indeksu glikemicznego

Tłumaczenie: Ewa Kawczyńska
Wydawnictwo: Artvitae
La méthode Montignac ilustrée pour les femmes
montignac, dieta, odchudzanie, ig
zdrowie, medycyna
Severyn

Od ponad dwudziestu lat metoda MONTIGNAC pomaga schudnąć milionom kobiet na całym świecie w sposób skuteczny i bez efektu jo-jo. Nastolatki mają inne potrzeby żywieniowe niż kobiety w ciąży, młode matki, kobiety w okresie menopauzy lub w jesieni życia, dlatego Michael Montignac proponuje w niniejszej książce: - odpowiednio przystosowane porady z zakresu odżywiania, uwzględniające szczególne...

- odpowiednio przystosowane porady z zakresu odżywiania, uwzględniające szczególne zapotrzebowanie na witaminy, minerały...
- przykładowe propozycje jadłospisów,
- niepublikowane dotychczas przepisy dań o niskim indeksie glikemicznym.
Metoda MONTIGNAC dostosowana jest do potrzeb kobiet w każdym etapie życia. Szczególnie skutecznie łagodzi skutki uboczne w okresie zmian hormonalnych oraz gwarantuje zachowanie zdrowia i urody!

źródło opisu: nota wydawcy

źródło okładki: www.montignac.com/pl

| 2013-04-24
Przeczytana: 24 kwietnia 2013

Dobra książka, dobra dieta.

dabrowska_ea | 2017-07-13
Przeczytana: 2016 rok