Asurito Sagishi

Wydawnictwo: Principium
9788363320027
komiks, adaptacja
komiksy

Polityczno-sensacyjny komiks znanego rysownika Tadeusza Raczkiewicza na podstawie powieści Mariusza Zielke o tym samym tytule. Prywatny detektyw i jego piękne pomocnice w starciu z dwoma wyjątkowo groźnymi gangami oraz demonicznym terrorystą-filozofem. Czarny humor, służby specjalne, WSI, mafia, seks, wybory prezydenckie i zaskakujące zakończenie. Polska rzeczywistość w krzywym zwierciadle.

UWAGA: Komiks zawiera inne rozwiązania fabularne i wyjaśnienie intrygi niż powieść „Asurito Sagishi”. Zaskakujące zakończenie w obu przypadkach gwarantowane.

źródło opisu: http://www.wydawnictwoprincipium.pl/ksiazka/4,asurito_sagishi.html

źródło okładki: http://www.wydawnictwoprincipium.pl/ksiazka/4,asurito_sagishi.html

Marta Grzebuła | 2014-01-20
Piotr Pluciński | 2012-04-09