Żylaki i inne choroby żył

Wydawnictwo: Państwowy Zakład Wydawnictw Lekarskich
8320033632
poradniki

Żylaki uważamy najczęściej za uciążliwy defekt kosmetyczny, który próbujemy ukryć pod nogawkami spodni, grubymi rajstopami czy długimi spódnicami. Uciekamy się do rewelacyjnych sposobów leczenia polecanych przez znajomych, nie zdając sobie sprawy z tego, że jest to poważny problem zdrowotny i schorzenie wymagające pomocy lekarza. Książka profesora Noszczyka skierowana jest do wszystkich zarówno kobiet, jak i mężczyzn cierpiących z powodu chorób żył kończyn dolnych, a także do tych. Którzy chcą ich uniknąć. Autor, w bardzo przystępny sposób, omawia: budowę i rolę układu krążenia, żylaki i inne choroby żył kończyn dolnych, metody ich leczenia oraz radzi co robić, by nogi były zdrowe i sprawne. Profesor Wojciech Noszczyk jest wybitnym specjalistą chorób naczyń. Od wielu lat pełni funkcję kierownika Kliniki Chirurgii Akademii Medycznej w Warszawie..

Ania | 2016-08-09
Przeczytana: 09 sierpnia 2016

Książka moze byc przydatna z punktu widzenia pacjenta. Z punktu widzenia lekarza lektura na 15 minut.

zarzio | 2015-06-20
Przeczytana: 17 czerwca 2015