Truciciele

Wydawnictwo: Wydawnictwo Iskry
8320711703
hanarafa

" Powieść ta opowiada o świecie będącym jak gdyby w stanie gorączki, o ludziach stojących na krawędzi otchłani absurdu i-co gorsza- nie uświadamiających sobie tego faktu"

Janusz Zatorski, "Zycie i Myśli"

źródło opisu: Okładka książki

źródło okładki: zdjęcie własne

banti | 2015-02-11

Nie Przepadam za Dobraczyńskim. Przeczytałem bo to była jedna z książek na półce w domu. Mogę śmiało powiedzieć, że jedna z nielicznych, z domowej biblioteki. Chyba mam inny gust.

Aurelia | 2015-12-22
Przeczytana: 22 grudnia 2015

Pierwsza książka jaką się styknęłam z tym autorem. Z początku czytało mi się ją trochę ciężko i w sumie przez to byłam do niej sceptycznie nastawiona. Jednak z biegiem wydarzeń książka coraz bardziej mi się podobała i w rezultacie nie żałuje, że po nią sięgnęłam. Książka opowiadająca o buncie, miłości ale i również o przyjaźni jak i o sile przetrwania w nieoczekiwanych złych momentach.

marijestmoja | 2018-04-29
Przeczytana: 02 kwietnia 2012