Siostra moja Lauren

6 (5 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
lech

Lecter | 2014-10-28
Przeczytana: 2005 rok

Piękna książka chociaż ma smutne zakończenie. Nie zawsze piękna znaczy lukrowana czasami czytając książkę musimy przełknąć gorycz i na tym polega życie albowiem takie ono jest. W tej małej książce mamy wszystko co powinniśmy mieć w pozycji zwanej kryminał czy też sensacja.Jesteśmy z bohaterem do końca aż do momentu kiedy zorientujemy się,że to już koniec Czasami w życiu nie układa nam się po naszej myśli przychodzą takie momenty kiedy zadajemy pytanie- dlaczego tak się stało,dlaczego ja . Nasz los czasami zależy od wielkich rzeczy a niekiedy od banalnego zbiegu okoliczności jak w tym przypadku kawałek kartki-rachunek.I nie ma zmiłuj tak się wszystko przeciw nam układa,że nawet gdybyśmy stanęli na głowie to i tak finał -nasz los jest przesądzony. Polecam z pełną odpowiedzialnością niniejszą książkę.

Halistra | 2017-01-25
Przeczytana: 1995 rok