Waga startowa

Artur

źródło okładki: http://www.innespacery.pl/nowosci/37-waga-startowa.html

Maks | 2019-04-21
Przeczytana: 21 kwietnia 2019

Polecam zarówno sportowcom, którzy sprawę własnej wagi postrzegają pod kątem osiąganych czasów w swoich dyscyplinach jak i osobom niećwiczącym, dla których waga jest raczej kwestią wyglądu. Książka niedługa, konkretna, sporo o tym jak działa organizm, sporo o diecie.

sloniatko | 2017-06-19
Na półkach: Przeczytane, Posiadam, Sport, Kuchnia

Jako osoba od jakiegoś czasu interesująca się zoptymalizowanym żywienim pod kątem kolarstwa sięgnąłem po książkę z nadzieję pogłębienia swojej wiedzy. Niestety się rozczarowałem ... autor Ameryki nie odkrył. Osoby zaznajomione z tematem zbilansowanego odżywania nie znajdą w książce nic nowego, natomiast osoby zaczynające swoją przygodę z "wagą startową" koniecznie powinnny sięgnąć też po inne pozycje. Reasumując, na początek książka dobra, dla zaawansowanych szkoda czasu i pieniędzy.
I jeszcze na koniec, odniosłem wrażenie, że autor nie do końca przywiązuje wagę do jakości składników, szczególnie widać to w przepisach - polecane są zupy z puszki :(

ulkos | 2014-03-02
Przeczytana: 02 marca 2014

Ameryki nie odkrył, ale pozycja jest dobra, każdy coś mądrego może wprowadzić w swój jadłospis :) polecam

Aleksander Zawalich | 2013-05-26
Na półkach: Przeczytane, Ulubione, 2013
Przeczytana: 26 maja 2013

Książkę polecam z całego serca zarówno amatorom sportu, jak i tym bardziej wyczynowym sportowcom. Każdy znajdzie w niej coś dla siebie - amatorzy obalą swoje przekonania i mity związane z aktywnością fizyczną, a wyczynowi sportowcy znajdą parę praktycznych wskazówek, jak jeszcze bardziej polepszyć swoje wyniki i osiągnąć upragnioną wagę startową. Oceniam pozycję 8 za bardzo formalny styl obecny w książce - odniosłem wrażenie, jakbym czytał pracę doktorską. Niemniej jednak, książka jest godna polecenia.

Dominik T | 2012-10-25
Przeczytana: 15 czerwca 2012

Pozycja skierowana do ludzi aktywnych, chcących połączyć uprawianie sportu z odpowiednią dietą. Dla tych, którzy dążą do optymalnej wagi (czyli najczęściej do zbijania kilogramów), a jednocześnie chcą dostarczać wszystkie niezbędne ciału elementy, niezbędne dla aktywnego trybu życia.
Bardzo rozsądne porady odnośnie zbilansowanej diety.
Polecam przede wszystkim biegaczom, triathlonistom, rowerzystom, wspinaczom itp.