Globalizacja usług. Outsourcing, offshoring i shared services centers

Wydawnictwo: Oficyna Wydawnicza ŁOŚGRAF
8 (4 ocen i 2 opinie) Zobacz oceny
globalizacja, usługi, handel
biznes, finanse
Paulina

Globalizacja usług jest relatywnie nowym zjawiskiem. W ostatnich dwóch dekadach zainwestowano potężne środki w nowoczesne technologie komunikacyjno-informacyjne. Odległość i czas przestały być barierami dla nowoczesnych usług biznesowych, profesjonalnych, telekomunikacyjnych i finansowych. Pojawiła się sytuacja, w której dostawca pracy opartej na wiedzy może prowadzić działalność praktycznie...

Odległość i czas przestały być barierami dla nowoczesnych usług biznesowych, profesjonalnych, telekomunikacyjnych i finansowych. Pojawiła się sytuacja, w której dostawca pracy opartej na wiedzy może prowadzić działalność praktycznie w każdym miejscu na świecie.

źródło opisu: http://www.losgraf.pl

źródło okładki: http://www.losgraf.pl

monte | 2016-01-15

świetna pozycja! jedna z pierwszychy w Polsce pozycji nt. SSC i offshoringu usług; solidna metodologicznie; wielu znakomitych autorów, a co ważne - bardzo interesujące i przyadtne do mojej pracy mgr artykuły/rozdziały;
przydałoby się kolejne (zaktualizowane) wydanie

mess | 2016-04-27
Przeczytana: 27 kwietnia 2016

świetna pozycja! natknąłem się przypadkiem przygotowując firmowe wystąpienie nt. offshoringu i wielka niespodzianka; co prawda książka ma juz swoje lata ale wiele treści ciągle aktualnych; super autorzy, dobre nazwiska; logiczny układ i podział

AnnaSikorska | 2015-11-13
Paweł | 2013-01-04