Maska lwa

Tłumaczenie: Weronika Perez Borjas
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Kolekcja OQO". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Tako
LA MÁSCARA DEL LEÓN
978-83-62737-12-3
różnimisie

Pewnego dnia na sawannie rodzi się lew. Jest bardzo mały, ale rośnie jak na drożdżach. Jego tata pokłada w nim wielkie nadzieje: pragnie, by stał się budzącym postrach królem sawanny! Czy mały lew sprosta tym oczekiwaniom? Oto historia o trudach dorastania i o niełatwej sztuce bycia sobą. Bez zakładania maski. Wbrew schematom i konwenansom. Wyjątkowe ilustracje do "Maski lwa", kipiące...

Wyjątkowe ilustracje do "Maski lwa", kipiące mocnymi, czystymi kolorami, przygotowała chilijska artystka Paloma Valdivia

źródło opisu: http://tako.biz.pl/maska%20lwa.htm

źródło okładki: http://tako.biz.pl/maska%20lwa.htm